سفارش تبلیغ
اخبار جدید
اخبار جدید

 

مولای من سلام

روزی که مسیر آمدنت را گل باران می کنند ، ممکن است من نباشم ، ولی داستان عاشقی مرا برایت خواهند گفت .

خواهند گفت نغمه عاشقانه ام در میان مشتاقانت چه آتشی به پا می کرد و چگونه بازار عاشقی تو را گرم می نمود . خواهند گفت آن روز که می رفتم نگران به قفا می نگریستم گویا چیزی جا گذاشته ام ، گویا با کسی قرار ملاقات داشته ام ، خواهند گفت دردهایی را که از نبودنت چشیدم ،همه را خواهند گفت .

دوست دارم آنروز که می آیی سراغ مرا بگیری ، راستی هزار دستان من کو ؟

چقدر آرزو داشتم وقتی که می آمدی روضه بی دستی ابالفضل را برایت می خواندم ، آن وقت زانو به بغل می گرفتی و می گریستی و ما برای زانو به بغل گرفتنت می مردیم .

می دانم مرا دوست داری می دانم ، دست دعای تو مرا سر پا نگه داشته ، همه را می دانم . حتی می دانم دلت برایمان تنگ شده ، آمدنت هم که دست خودت نیست ! گریه نکن ! کسی نیست درد تو را بفهمد ؟ خسته شده ای؟ نگران نباش ما منتظر می مانیم تا بیایی ، نمی گذاریم ذره ای احساس غربت کنی ، به شما قول می دهم مجالس شما را روز به روز گرمتر به پا کنیم ، نگران نباش آنقدر دعا می کنیم تا بیایی .

می دانی چرا دوست دارم وقتی می آیی زنده باشم ؟ نه برای خودم که البته این موهبت بزرگی است بلکه برای دل مادرت ، می ترسم وقتی می روم سراغ تو را از من بگیرد و من بی خبر باشم ، راستی اگر به من بگوید شما آماده نبودید وگر نه پسرم می آمد ! نه ، من دیگر طاقت اشک های مادرت را ندارم .

فدای تو شوم ! در این روزها همه می خندند و من اشک می ریزم ، دلم خیلی برایت بهانه می گیرد ، هرچه به نیمه شعبان نزدیک تر می شویم بیشتر بهانه می گیرد ، نگذار بالای سنگ قبرم بنویسند ؛جوان ناکام !!

رخ باز کن ، اینجا همه دلتنگ تواند .

نازنین ؛ اگر جویای احوال عاشقانت هستی ، همه خوبیم ، ملالی نیست جز دوری شما نور چشم عزیزمان !

                                                                               


خدا حافظ . غلام آستانت ، رضا


این متن شامل اولین متنهایی بود که می خواندم ، ومرا تاچند لحظه به سکوت وگریه واداشت آن هم نامه سربازی که از دوری مولایش می نالد واشک می ریزد خیلی زیبا بود .

واقعا خبر در گذشت حجه الاسلام ابوالقاسمی پور برای جامعه وبلاگنویسان و طلاب و روحانیون سوزناک بود وهست، و امیدواریم که خودشان هر چه زودتر بیایند واین خبر را تکذیب کنند واین جهنم مطلوب را به بهشت مطلوب تبدیل سازند.

برای عرض تسلیت می توانید به وبلاگ فرزند ایشان
و یا وبلاگ دوست صمیمی ایشان مراجعه کنید.
خبر درگذشت ایشان را ازاینجا  و اینجابخوانید!
نوشته شده توسط :مهدی جو (کبری قربانی دشتکی)
 
چهارشنبه 85 دی 6 8:0 ص
نظرات دیگران [ نظر]


لیست کل یادداشت های این وبلاگ